Iiyama prezentuje nowe monitory do biura i domu

Iiyama prezentuje nowe monitory do biura i domu

Iiyama prezentuje nowe monitory do biura i domu

Iiyama prezentuje nowe monitory do biura i domu. ProLite E2283HS-B5, B2283HS-B5 oraz E2282HS-B5 to nowe monitory, które świetnie nadają się do domu i biura. Producenci wyposażyli je w matrycę TN (rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 px) o wysokim czasie reakcji (1 ms). Monitory te zawierają również funkcję Flicker free a także potrafią redukować niebieskie światło. Ta druga właściwość jest czymś, czego potrzebują wszystkie osoby, pracujące wieczorami. Pomaga ona uzyskać wysoki komfort, a także wspiera dbanie o zdrowy wzrok.

Czym się różnią nowe modele?

Nowe modele monitorów wydają się na pierwszy rzut oka identyczne, ale uważny użytkownik dostrzeże różnice. inżynierowie firmy Iiyama zaopatrzyli modele E2283HS-B5 i B2283HS-B5 w wejścia VGA, HDMI, a także DisplayPort. E2282HS-B5 z kolei oferuje wejście VGA, DVI i HDMI, a więc są to różnice niewidoczne na pierwszy rzut oka. Dla pasjonatów jednak parametry te mają niebagatelne znaczenie. Monitor ProLite B2283HS ma w swoim wyposażeniu stopkę, która pozwala regulować wysokość, a także ustawiać ekran pionowo (tzw. pivot).

Co jeszcze ma dla nas Iiyama?

Dostępne są też inne nowe monitory od tej firmy, a chodzi o X2283HS-B5 i XB2283HS-B5. Podobnie jak wcześniej wspomniane modele występują w rozmiarze 21,5 cala, ale mają wbudowaną matrycę VA (rozdzielczość Full HD). Oferują one bardzo wysoką jakość wyświetlanego obrazu a także szerokie kąty widzenia. Pod tym względem wygrywają z modelami, oferującymi panel TN. Monitory zawierają porty VGA, HDMI oraz DP. ProLite XB2283HS, podobnie jak B2283HS, jest zaopatrzony w stopkę z pivotem.