HyperX ma dla streamerów nowy mikrofon

HyperX ma dla streamerów nowy mikrofon

HyperX ma dla streamerów nowy mikrofon

HyperX ma dla streamerów nowy mikrofon. Osoby, które publikują swoje treści w serwisie YouTube mają duże pole do rozwoju. Chociaż nie każdemu udaje się wybić, trzeba przyznać, że jest to opłacalna branża. Najpopularniejsi youtuberzy mogą pochwalić się nie tylko sławą, ale też dużym zarobkiem. Nie ma się co dziwić, że są producenci, którzy chętnie wypuszczą nowe produkty z myślą specjalnie o tych osobach. Skoro już od dawna firmy wypuszczają sprzęt specjalnie dla graczy (jak np. płyty główne), to nie powinny zapominać o innych osobach, angażujących się w rozrywkę audiowizualną. Taką właśnie firmą jest HyperX, która swój nowy produkt oferuje specjalnie dla streamerów. Jest to HyperX SoloCast USB, które celem jest zapewnienie najlepszej jakości, jaką potrzebują właśnie streamerzy.

Co ma do zaoferowania HyperX SoloCast USB?

Nowy mikrofon od firmy HyperX łączy się z komputerem poprzez łącze USB. Dzięki kardioidalnej charakterystyce zbiera wszystkie dźwięki z przodu i obsługuje 16-bitowe audio. Czułość mikrofonu to -6dBFS, a jego pasmo przenoszenia obejmuje zakres 20 Hz – 20 kHz. HyperX SoloCast USB pasuje do uchwytów z różnymi gwintami dzięki odpowiedniemu adapterowi, o którym pamiętali producenci. Urządzenie, które certyfikuje TeamSpeak i Discord, współpracuje z aplikacjami, używanymi powszechnie podczas streamowania, takimi jak OBS czy XSplit. Mikrofon ma być kompatybilny także z PlayStation 4 oraz komputerami Mac, a więc jest to gratka nie tylko dla użytkowników Windowsa. Obecna cena mikrofonu HyperX SoloCast USB wynosi 59,99 dolarów, co możemy przeliczyć na ok 240 zł. Ne jest to duża cena, jeśli chodzi o profesjonalne mikrofony, więc idealnie sprawdzi się dla początkujących.

Co jeszcze ma dla nas firma HyperX?

Firma ma do zaprezentowania wiele innych urządzeń, które producenci oferują specjalnie graczom a także streamerom. Wśród tych urządzeń jest np. mikrofon HyperX QuadCast, który już wcześniej spodobał się graczom. Producent stara się tworzyć swoje mikrofony tak, aby zawierały wszelkie udogodnienia dla zapalonych graczy. Mowa tu nie tylko o kompatybilności z popularnymi aplikacjami, ale też o stojakach. Mają one zapewniać stabilność i zabezpieczać przed wibracjami. Większość mikrofonów od tej firmy ma wbudowany port na słuchawki, co jest dużym ułatwieniem dla osób, które nie lubią, gdy plączą im się kable.