Inteligentne łóżko prosto od firmy Xiaomi

Inteligentne łóżko prosto od firmy Xiaomi

Inteligentne łóżko od Xiaomi

Inteligentne łóżko? Xiaomi właśnie zaproponowało swój nowy gadżet, jakim jest łóżko 8H Milan Smart Electric Bed Pro. Takim łóżkiem będziemy mogli sterować za pomocą własnego głosu. Na oficjalnej stronie internetowej można już złożyć zamówienie.

Czy w sypialni jest miejsce na technologię smart?

Wiele osób jest już przyzwyczajonych do urządzeń typu smart. Kupujemy inteligentne telewizory, zegarki czy nawet okulary. Nic dziwnego, że najnowsza technologia dotarła również do osób, które cenią sobie wygodę i dobry sen. To właśnie dla nich powstał 8H Milan Smart Electric Bed Pro, który jest najnowszą technologią od Xiaomi. Jego poprzednik trafił do sprzedaży zeszłego grudnia za cenę 300 dolarów. Ten model, o którym mowa teraz, niestety nie jest już tak tani, bo mówimy o kwocie 735 dolarów. Do sklepów trafi już 1 grudnia tego roku.

Czym może się pochwalić 8H Milan Smart Electric Bed Pro?

Inteligentne łóżka od Xiaomi już wcześniej były zaawansowane technologicznie, a chodzi o takie funkcje jak sterowanie głosem. Czy nowy model będzie miał coś nowego do zaoferowania? Na pewno będzie miał 4 silniki sterujące materacem, co ułatwi dostosowanie materaca do użytkownika. Urządzenie zapewni też podparcie dla poszczególnych części ciała podczas snu. Inżynierowie z Xiaomi wiedzą jednak, że łóżko to nie tylko miejsce dla snu. Oprócz trybu eliminującego chrapanie, trybu płaskiego i trybu „zero grawitacji” będziemy mogli wybrać tryb czytania oraz… oglądania telewizji. Sterować tym łóżkiem też możemy wedle własnych preferencji. Można np. użyć do tego specjalnego pilota lub aplikacji mobilnej. Jeśli pilot i aplikacja nie zapewnią nam odpowiedniej wygody, pozostaje nam sterowanie głosowe.