Premiery Apple w 2022 roku.

Premiery Apple w 2022 roku.

Premiery Apple w 2022 roku.

W ubiegłym roku firma Apple zaprezentowała światu szeroką gamę produktów, w tym model iPhone 13 i iPhone 13 Pro, którego to premiera miała miejsce w połowie września 2021 roku. Na rok 2022 Apple również zaplanowało kilka niespodzianek i nowych produktów, które planują w niedługim czasie wypuścić na rynek.

Apple odkrywa karty.

Konferencja prasowa firmy Apple miała miejsce przed paroma dniami. Firma zaprezentowała wtedy światu propozycje nowych produktów i modeli na rok 2022. Lista urządzeń jest spora i z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem zaprezentowano produktu zarówno atrakcyjne cenowo, jak i te mniej przystępne. Mowa tu między innymi o najnowszym modelu iPhone 14, którego premiera najprawdopodobniej będzie podobna czasowo co do starszego modelu, jakim jest wspomniany iPhone 13 – należy się więc nastawiać na okres pomiędzy wrześniem a sierpniem.

Nowe telefony, tablety i Macbooki.

W 2022 roku premierę będzie także miał miejsce najnowszy model iPhone SE 2022. Wygląd urządzenia nie będzie najprawdopodobniej w znaczący sposób odbiegał od iPhone SE 2020. Możliwe, że smartfon otrzyma również nowszy i wydajniejszy procesor oraz obsługę łączności 5G. Rok 2022 będzie również pełen premier nowych modeli Apple Watch’y, iPad’ów oraz Macbook’ów.