Czy Player.pl jest darmowy?

Czy Player.pl jest darmowy?

Player to popularna platforma VOD, która przez wiele lat była dostępna bez dodatkowych kosztów. To idealna opcja dla tych, którzy nie posiadają telewizora lub przegapili odcinek swojego ulubionego serialu emitowanego na m.in. TVN lub TVN7. Warto zaznaczyć, że oferta jest ciekawa, a zarazem zróżnicowana, co sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Z portalu można korzystać zarówno poprzez przeglądarkę www, jak i aplikację mobilną, która jest kompatybilna z niemal wszystkimi najpowszechniejszymi systemami operacyjnymi. Aktualnie serwis jest dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników, którzy wykupili dostęp do treści. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to ten wpis jest właśnie dla Ciebie!

Konieczność wykupienia abonamentu

W tym przypadku wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Dostęp do Player.pl można wykupić na miesiąc, kilka miesięcy lub rok. Zasada jest prosta – im dłuższy okres, tym niższy koszt. Najbardziej opłaca się wykupienie rocznego dostępu – za dwanaście miesięcy oglądania materiałów wideo bez reklam należy zapłacić 50 zł. Warto wspomnieć, że portal umożliwia zapłatę jedynie za pomocą karty kredytowej. Należy więc wprowadzić w odpowiedni formularz dane, które znajdują się na odwrocie. Jest to w pełni bezpieczne, o ile tylko mamy pewność, że korzystamy z oficjalnej strony/aplikacji. Trzeba uważać na wirusy (np. linki przesyłane w wiadomościach mailowych), gdyż mogą skutkować wyłudzeniem pieniędzy.

Cofnięcie płatnej subskrypcji

Jeśli chcesz mieć pewność, że subskrypcja nie przedłuży się automatycznie, to zrezygnuj z niej bezpośrednio po zrealizowaniu zakupu. Jest to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy obawiają się utraty gotówki. Dla pewności można również usunąć zapisane dane karty kredytowej. Wystarczy jedynie wejść w ustawienia konta, aby znaleźć wszystkie potrzebne elementy. W przypadku wątpliwości można nawiązać kontakt z obsługą techniczną portalu Player. Z pewnością odpowiedź zostanie udzielona w możliwie najkrótszym czasie, gdyż platforma dba o dobre relacje z klientami.