Amazon Prime Video – cena, okres próbny, oferta

Amazon Prime Video – cena, okres próbny, oferta

Popularność platform VOD znacząco wzrosła na przestrzeni ostatnich miesięcy. Nawet osoby w starszym wieku zaczęły interesować się „telewizją na życzenie”. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie komfort i swobodę. Relatywnie nową propozycją jest Amazon Prime Video Polska. Platforma działa niemal identycznie, jak Netflix czy też HBO. Sporym atutem jest możliwość jej przetestowania za darmo. Zadowoli to kinomaniaków, którzy nie lubią wydawać gotówki „w ciemno”. Okres próbny nie jest zbyt długi, jednak w zupełności wystarczy do tego, aby zapoznać się z dostępnymi funkcjonalnościami.

Jak aktywować okres próbny?

Amazon Prime Video to platforma VOD, która stale się rozwija. Systematycznie pojawiają się tutaj nowe materiały wideo, co zwiększa szansę na znalezienie tytułu odpowiedniego dla siebie. Mogą one zostać odtworzone w przeglądarce internetowej lub autorskiej aplikacji. Aktywacja bezpłatnego okresu testowego jest banalnie prosta. Wystarczy jedynie utworzyć własne konto użytkownika. W tym celu należy uzupełnić krótki formularz. Weryfikacja danych wymaga podania numeru karty płatniczej – nie należy jednak obawiać się tego kroku, ponieważ z konta bankowego nie zostaną pobrane żadne środki. Na zakończenie wystarczy kliknąć w przycisk „Wypróbuj teraz”. Okres próbny trwa 7 dni – po tym czasie trzeba anulować subskrypcję.

Ile kosztuje subskrypcja?

Subskrypcja Amazon Prime Video kosztuje 25,99 zł miesięcznie. Nie jest to wysoka kwota, dzięki czemu przedstawiana platforma VOD jest dostępna niemal dla każdego. Można tutaj znaleźć produkcje, za które należy dodatkowo zapłacić. Wynika to z faktu, że nie wliczają się one w cenę abonamentu. Ci, którzy korzystają z usług T-mobile mogą skorzystać z oferty specjalnej, dzięki której korzystanie z Prime Video stanie się jeszcze tańsze.

Jakie materiały wideo są dostępne?

Platforma Amazon Prime Wideo gwarantuje długą listę dostępnych treści. Można tutaj znaleźć produkcje z niemal każdej kategorii m.in. romanse, horrory, thrillery, komedie, bajki, filmy sensacyjne oraz obyczajowe. W ofercie nie brakuje zarówno „klasyków”, jak i nowości.