Konferencja Apple już dzisiaj – czego się dowiemy?

Konferencja Apple już dzisiaj – czego się dowiemy?

Konferencja Apple już dzisiaj – czego się dowiemy?

Konferencja Apple już dzisiaj – czego się dowiemy?. Już dzisiaj, 10 listopada, będziemy mogli obejrzeć nową konferencję Apple. Będzie ona dostępna na oficjalnej stronie firmy o godz. 19:00 czasu polskiego. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo, a o czym będziemy mogli usłyszeć? Najprawdopodobniej przedstawiciele Apple’a przedstawią nam swoje nowe 13-calowe MacBooki Pro oraz MacBooki Air. Chociaż dzisiaj ma być dopiero pierwsza prezentacja, to już wcześniej mogliśmy podejrzeć, jak nowe urządzenia wyglądają

Data i miejsce konferencji

Konferencja zaplanowana jest na wtorek, 10.11.2020, na godzinę 19:00 według czasu polskiego. Dostęp do konferencji jest możliwy za pomocą transmisji live, którą Apple będzie streamowało na swojej oficjalnej stronie.

Kiedy odbędzie się konferencja Apple?

Kiedy odbędzie się konferencja Apple? We wtorek, 10 listopada o godzinie 19:00 polskiego czasu. Gdzie będzie można ją zobaczyć? Przede wszystkim na oficjalnej stronie Apple, gdzie dołączony będzie stream z wydarzenia. Dla ludzi, którzy przyzwyczaili się do serwisu YouTube, jest dobra wiadomość. Tam również organizatorzy konferencji przygotowali transmisję i jest ona już gotowa.

O czym będzie mowa?

Możemy jedynie się domyślić, że przedstawiciele Apple zaprezentują nowe MacBooki. Reszta już pozostaje słodką tajemnicą, ale już o 19:00 będziemy mogli tę tajemnicę rozwiać.

Firma Apple, której twarzą był znany wszystkim Steve Jobs, cieszy się do dziś wielką popularnością. Choć może się wydawać, że Apple pozostaje w cieniu Microsoftu, nadal ma wielu wiernych fanów, którzy czekają na najnowsze urządzenia. Takimi urządzeniami, które zachwyciły użytkowników na całym świecie są właśnie Mac Booki, ale też niezwykle popularne iPhone’y.