Samsung Galaxy A13 – największe atuty tego niepozornego telefonu

Samsung Galaxy A13 – największe atuty tego niepozornego telefonu

Samsung Galaxy A13 to urządzenie z serii Galaxy A. Ten smartfon jest obecnie najbardziej przystępnym cenowo urządzeniem z całej gamy marki Samsung, jednak w żadnym wypadku nie oznacza to, że zdecydowano się tutaj na jakieś ustępstwa. To w dalszym ciągu świetny telefon zarówno do pracy, jak i rozrywki, i dzisiaj przedstawimy na to niezbite dowody – jeśli chcesz je sprawdzić, zapraszamy do lektury.

Samsung Galaxy A13 to smartfon z mocną baterią

Zdecydowanie jednym z najjaśniejszych punktów, jeśli chodzi o telefon Samsung Galaxy A13, jest jego bateria. Ten smartfon z Androidem naprawdę ma się czym pochwalić na tym polu – jego ogniwo dysponuje pojemnością aż 5000mAh! To świetny wynik właściwie dla każdego smartfona, natomiast jeśli weźmiemy pod uwagę cenę urządzenia, będzie on wręcz rewelacyjny.

Dzięki tak dużej baterii Galaxy A13 może stać się naszym codziennym narzędziem pracy, o które nie będziemy musieli się martwić. Ze smartfonami często bywa tak, że ich rozmaite funkcje sprawiają, że potrzebują one częstego ładowania. W przypadku tego Samsunga nie musimy się o to martwić, gdyż jego akumulator będzie w stanie wytrzymać nawet pracę z bateriożernymi aplikacjami. Kiedy podłączymy do ładowania ten smartfon z mocną baterią, również możemy się pozytywnie zaskoczyć za sprawą technologii szybkiego ładowania o mocy 15W, która będzie w stanie postawić nasz telefon na nogi w krótkim czasie.

Galaxy A13 a jego ekran

Smartfon z dużym ekranem może przydać się do wielu różnych zadań. Nie tylko wykonamy na nim codzienne obowiązki związane z pracą, ale również będziemy mogli liczyć na zdecydowanie lepsze odczucia podczas oglądania filmów czy grania w gry. Wie o tym marka Samsung, dzięki czemu Galaxy A13 ma się czym poszczycić także na tym polu.

W tym smartfonie z Androidem znajdziemy wyświetlacz o przekątnej 6,6 cala. Co ciekawe, pomimo tak dużego rozmiaru, nie będziemy musieli obawiać się o pewność chwytu – urządzenie jest na tyle smukłe i dobrze wyprofilowane, że kiedy tylko weźmiemy je w dłoń, będziemy mieli wrażenie obcowania ze znacznie mniejszym gabarytowo telefonem.

Ekran spełnia jednak swoje zadanie w stu procentach. Jest wystarczająco pojemny nawet dla tych, którzy w swoich codziennych obowiązkach lubią korzystać z opcji dzielenia wyświetlacza na mniejsze części. Nie będzie to stanowiło żadnego problemu między innymi dzięki jego rozdzielczości, wynoszącej aż 2408 na 1080 pikseli i zapewniającej nam ostre krawędzie liter w tekście i masę szczegółów w mobilnych grach.

Reasumując – Samsung Galaxy A13 to smartfon z dużym ekranem, który nie musi mieć na tym polu żadnych kompleksów. Wyświetlane treści są bardzo wyraźne, natomiast matryca wykonana w technologii TFT zapewnia dobre odwzorowanie kolorów. Jeśli naszym celem jest znalezienie telefonu o dobrym wyświetlaczu, na którym będziemy mogli pracować, oglądać filmy czy czytać książki – ten niepozorny smartfon nada się do tego bardzo dobrze. Co więcej, będzie mógł wytrzymać przy tych czynnościach bardzo długo dzięki świetnej baterii.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska