DJi Mini 2 – nowy dron już w sprzedaży

DJi Mini 2 – nowy dron już w sprzedaży

DJI Mini 2 – nowy dron już w sprzedaży

DJI Mini 2 – nowy dron już w sprzedaży. Jest to bardzo szybka i subtelna kamera, która potrafi rejestrować obraz w imponującej rozdzielczości 4K. Producenci wyposażyli go również w technologię niwelującą zakłócenia oraz wytrzymały silnik.

Parametry DJI Mini 2

Dron DJI Mini 2 jest bardzo lekki, a jego waga to jedyne 249 g. Ze względu na niewielkie rozmiary można go łatwo transportować. Pomaga w tym także możliwość złożenia ramion z wirnikami.

Użytkownicy tego urządzenia mogą cieszyć się technologią transmisji OcuSync 2.0, która zapewnia stabilną łączność z nadajnikiem na dużym dystansie. Może on wynieść aż 10 km, a to o 150% więcej niż miał do zaoferowania model Mavic mini. Zaletę tę można przypisać technologii podwójnej częstotliwości, której zadaniem jest przełączanie kanałów, gdy tylko wykryje się zakłócenia.

Niepodważalną zaletą drona jest jego wydajny silnik, cechujący się wysokim przyśpieszeniem i prędkością. Jego maksymalna prędkość podczas wiatru wynosi 38,6 km/h, a długość lotu to 31 minut. Urządzenie oferuje pewien pakiet zaprogramowanych trybów lotu, co jest gratką dla osób, lubiących korzystać z różnych rozwiązań podczas filmowania.

Jakie możliwości oferuje nam kamera, która jest jest ważnym elementem naszego drona? Posiada ona 12 MP sensor 1.2.3, dzięki czemu możemy nagrywać filmy w jakości 4K w 30 klatkach na sekundę. Urządzenie pozwala nam na robienie zdjęć w formacie RAW, dzięki czemu dużo łatwiej jest nam je później edytować. Jeśli zależy nam nam na jakości Full HD, to mamy możliwość skorzystania z 4-krotnego zoomu cyfrowego.

Gdzie kupić?

Zakupu możemy dokonać z perspektywy oficjalnej witryny producenta. Polecamy też zapoznanie się z filmem promocyjnym, na którym możemy zobaczyć drona w akcji. Cena tego urządzenia to 499 dolarów.