Smartwatch z aplikacjami – prywatny asystent na Twoim nadgarstku

Smartwatch z aplikacjami – prywatny asystent na Twoim nadgarstku

Smartwatche z aplikacjami stały się czymś więcej niż tylko przedłużeniem smartfonów – te przydatne narzędzia mogą obecnie działać w niektórych przypadkach całkowicie samodzielnie. Bywają naprawdę przydatne podczas wykonywania codziennych zadań oraz uprawiania sportu. Czego więcej powinieneś dowiedzieć się na ich temat?

Smartwatch z funkcją rozmowy – niezależność od smartfona

Trzeba powiedzieć wprost: w życiu zdarzają się sytuacje, podczas których branie ze sobą telefonu staje się… po prostu niewygodne.

Wyjazdy wakacyjne (np. nad jezioro), bieganie w krótkich spodenkach (zwykle niewyposażonych w żadne kieszenie), a nawet poranny lub wieczorny spacer z psem albo kotem – czasami smartfon lepiej pozostawić w domu.

Co jednak z osobami, które chcą być zawsze w zasięgu sieci? Czy mają zrezygnować z własnych potrzeb? Niekoniecznie! Wystarczy, że rozważą nabycie smartwatcha z aplikacjami w standardzie LTE – dzięki temu będą mogli odbierać połączenia, odpowiadać na wiadomości i korzystać z internetu bezpośrednio z zegarka.

Takie rozwiązanie może zapewnić duży poziom komfortu podczas codziennego użytkowania urządzeń mobilnych. Przekonaj się samemu, że telefonu wcale nie trzeba mieć zawsze pod ręką.

Smartwatch z LTE – który model wybrać?

Które modele inteligentnych zegarków są wyposażone w moduł LTE? Samsung zaleca przyjrzeć się przede wszystkim następującym modelom urządzeń:

  • Samsung Galaxy Watch6 LTE (40 i 44 mm);
  • Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE (43 i 47 mm).

Są to zaawansowane technologicznie urządzenia, które mogą spełnić wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby. Aby dowiedzieć się o nich więcej, odwiedź adres Samsung.com (znajdziesz tam wszystkie potencjalnie przydatne informacje).

Smartwatch z aplikacjami od Samsung może zaoferować Ci szereg istotnych korzyści – np. pomóc kontrolować ogólny stan zdrowotny.

Smartwatch z Wi-Fi lub LTE – przykładowe aplikacje

Jakie programy są dostępne na smartwatchu z aplikacjami? Jest ich całkiem sporo, ale istnieje kilka takich, o których trzeba koniecznie wspomnieć na samym początku.

Są to:

  • muzyka – zegarki pozwalają na strumieniowe przesyłanie muzyki, np. przez Spotify, co bywa przydatne podczas biegania lub treningu siłowego;
  • GPS – precyzyjne mapy i wskazówki nawigacyjne, które będą dostępne prosto na ekranie Twojego smartwatcha;
  • monitoring zdrowia – aplikacje wykorzystujące informacje zebrane przez czujniki (służące np. do pomiarów jakości snu lub tętna, a nawet poziomu stresu).

Brzmi to zachęcająco? Jeżeli tak, to nie zwlekaj i przetestuj inteligentny zegarek samemu! Znajdź samodzielnie kolejne sposoby jego użycia, które być może ułatwią Twoje codzienne życie.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.